درباره ما

شرکت توت آبی پایتخت به شماره ثبت ۱۱۶۶۶ با هدف اعتلای وضعیت محیط‌زیست و صنعت چوب کشور در سال ۱۳۹۴ تاسیس گردید. مدیریت این شرکت که از محققین حوزه کشاورزی و به‌ویژه درخت سریع‌الرشد پائولونیا می‌باشد، باهدف گسترش این صنعت درزمینه کشت درخت مذکور و بهره‌برداری از چوب آن، در سال ۱۳۹۱ تحقیقات گسترده خود را چه به شکل تئوری و چه به صورت عملی در آزمایشگاه کشت بافت آغاز و در سال ۱۳۹۴ اقدام به تاسیس شرکت توت آبی پایتخت نمود. این شرکت افتخار دارد با عرضه گونه‌های اصلاح‌شده پائولونیا با نام تری‌پیلوئید و گونه هیبرید شنتونگ و هیبرید ۹۵۰۱، ۹۵۰۲ و ۹۵۰۳  گامی موثر را درجهت احیای محیط‌ زیست و صنعت تولید چوب بردارد. امید است با یاری هم‌وطنان عزیز نه‌تنها نیاز کشور به چوب خام رفع گردد، بلکه به خارج از کشور صادرات شود. در همین جهت شرکت توت آبی پایتخت با ارائه خدمات زیر، تمام تلاش خود را درجهت تحقق این هدف بزرگ به‌کار می‌بندد.

مشاوره پیش از خرید:

تمام آن چیزی که باید درمورد محصولات، شرایط نگهداری و صرفه اقتصادی آن بدانید را در اختیارتان می‌گذاریم.

آماده‌سازی محصولات:

در زمانی که شما زمین خود را با جزییات اصلاح خاک ارائه شده توسط شرکت، آماده می‌کنید، نهال‌ها در شرکت مادر تولید و بعد به گلخانه توت آبی انتقال می یابد.

آموزش پرسنل:

شرایط نگهداری از محصولات را به شکلی ساده‌سازی‌شده و دقیق، در محل زمین شما به پرسنلتان آموزش می‌دهیم.

شرایط نگهداری:

کارشناسان ما هر ساله در دو نوبت به زمین شما سر می‌زنند و شرایط نگهداری از قبیل کود و سموم موردنیاز را مهیا می‌کنند.

مشاوره برای فروش:

درنهایت آموزش‌های لازم جهت فروش محصولات به شما ارائه می‌گردد و در صورت تمایل شرکت با درنظرگیری سهم فروش، اقدام به فروش محصولات می‌کند و یااقدام به خرید محصول شما می کند.